SnapLocker

Maailma esimene nutitelefoni kaudu juhitav pakiautomaat. Sobib 1–100 paki väljastamiseks päevas.

Kui traditsioonilise pakiautomaadi juhtimine käib läbi puutetundliku juhtkonsooli, siis SnapLockeril on juhtkonsool asendatud nutitelefoni rakendusega. Tänu oma lihtsusele on SnapLockeri pakiautomaadi hind taskukohane ka väikeettevõtetele. Erakordselt soodne hind laiendab nutika pakiautomaadi kasutamisvõimalusi uutes ärimudelites ja aitab pakkuda veelgi kliendisõbralikumaid teenuseid.

SnapLocker
CleverBox CollectNet
s_1529572391019

Mis on SnapLocker?

SnapLocker on nutikas pakiautomaat, mida saab juhtida mobiilirakenduse kaudu. SnapLocker on mõeldud kulusäästlikuks pakiautomaadilahenduseks uute ärimudelite ja teenuste pakkumisel.
s_1530690286884


Nuppudega versioon

SnapLockeril on ka PIN-koodi sisestamise võimalusega versioon, mis ei vaja paki kättesaamiseks nutitelefoni.

s_1529566632147

Pilvepõhine nutipostkast

Maailma esimene pilvepõhine kortermajadele mõeldud nutipostkastilahendus põhineb SnapLockeri pakiautomaadil.

Nutipostkasti saab jätta nii pakke kui ka tavalisi kirju. Pilvepõhine tarkvara muudab postkasti võtmevabaks ja kõiki tegevusi saab teha mobiilirakenduse kaudu. Samuti saab nutipostkasti kasutaja alati teavituse, kui talle on saabunud kiri või pakk.

Loe lähemalt
s_1529566709444

Kuidas SnapLocker töötab? 

1. Kuller avab mobiilirakenduse abil pakiautomaadi ukse ja sisestab paki

3. Lõpptarbija skaneerib QR-koodi või sisestab PIN-koodi SnapLockerisse

2. Lõpptarbija saab teavituse ja paki väljastuskoodi

4. Pakiautomaadi uks avaneb ja lõpptarbija võtab paki
s_1529566965671

SnapLockeri eelised

Soodne hind

Tänu soodsale hinnale on SnapLockeri pakiautomaat ideaalne võimalus pakkuda oma klientidele uusi teenuseid väikeste investeerimiskuludega. 

Säästab tööjõukuludelt

E-ostude arvu suurenedes kasvavad ostude väljastamise tööjõukulud. Pakiautomaat muudab tellimuste väljastamise iseteeninduseks, aidates sellega tööjõukuludelt kokku hoida.

Säästab transpordikuludelt

E-ostude arvu suurenedes kasvavad pakkide kättetoimetamise transpordikulud. Oma pakiautomaadi kaudu pakke väljastades tulevad kliendid pakkidele ise järele, aidates ettevõttel kokku hoida transpordikuludelt. 

Säästab ladustamiskuludelt

E-ostude arvu suurenedes kasvavad pakkide ladustamise kulud. Sageli on ka probleem, et pakkide hoidmiseks ei ole ruumi. Pakiautomaat võimaldab tellimusi efektiivselt ladustada, aidates kokku hoida nii ruumi kui ka laokulusid.

Pakub konkurentsieelist

Uusima tehnoloogia abil eristud konkurentidest, sest pakud oma klientidele uuenduslikku, kiiret ja mugavat ostude kättesaamise teenust.

Suurendab käivet

Paljud jaekauplejad seisavad silmitsi väljakutsega, kus e-kaubanduse tõttu langeb füüsiliste poodide külastatavus. Lahenduseks on füüsilises poes asuv pakiautomaat, kuhu lõpptarbija saab kiiresti ja mugavalt oma e-ostule järele tulla. Uuringud on näidanud, et füüsilisse poodi veebipoe ostule järele tulles teeb lõpptarbija ka täiendava ostu. Seega suurendab pakiautomaat füüsilise poe külastatavust ja käivet.

Parandab tarbija e-ostukogemust

Lõpptarbijad ootavad kiiret ja mugavat e-ostude kättetoimetamist. Oma pakiautomaadiga saab jaekaupleja e-oste väljastada kasvõi samal päeval. Mida parem on lõpptarbija ostukogemus, seda suurema tõenäosusega teeb ta kordusostu.

s_1529574162149

Pakiautomaat hoiab kokku lõpptarbija aega ja aitab luua parema kliendikogemuse. 


Jaekaupleja jaoks on pakiautomaat pakkide väljastamise iseteenindus, mis ei vaja pakimahtude suurenedes lisatööjõudu.

s_1529567762047

Hooldus ja tehniline tugi

Cleveron pakub SnapLockeri pakiautomaatidele hoolduse ja tehnilise toe täisteenust.

Tehniline tugi sisaldab:
  • kaughooldust
  • kohapealset hooldust
  • varuosade tagamist
  • garantiid
s_1529572447122

Kaughooldus

Meie tehniline tugi sisaldab kaughooldust, mis võimaldab distantsilt jälgida pakiautomaadi tehnilist jõudlust ja minimeerida süsteemi seisakuid. Kaughooldus tuvastab ning lahendab 80% riistvaraga ja tarkvaraga seotud probleeme. See tähendab kiiret probleemide kõrvaldamist, madalaid hoolduskulusid ning süsteemi 99,5%-st töökindlust.

Kohapealne hooldus

Meie tehniline tugi hõlmab ka pakiautomaadi kohapealset hooldust nii Eestis kui ka mujal maailmas. Eestis hooldame pakiautomaate ise, välisriikides hooldab pakiautomaate meie sertifitseeritud partner. Cleveron pakub pidevat koolitust ja hooldustehnikute sertifitseerimist kõikidele oma hoolduspartneritele.

s_1530113029034

Tarkvara

SnapLocker pakiautomaat töötab CleverLandi tarkvaral. CleverLand on pilvepõhine tarkvara, mida saab Public API abil lihtsasti integreerida kliendi tarkvaraga.

Küsi tarkvara kohta täpsemat infot

s_1530111351745

Tuleviku targas linnas võiksid tänaval asuvad postkastid saada wifi edastajateks. Eestis asuv Cleveron on aga loonud lausa maailma esimese pilvepõhise nutika postkasti.

Loe artiklit (inglise keeles)
s_1529572569108

Kui palju SnapLockeri pakiautomaat maksab?

SnapLockeri pakiautomaadi hind on kuni 10 × soodsam kui klassikalise pakiautomaadi oma.

Küsi personaalset pakkumist

Kliendid

Kortermajadele mõeldud pilvepõhine nutipostkasti lahendus kasutab Cleveroni SnapLockerit, et hoiustada posti ja pakke.

Loe lähemalt

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Lisainfo saamiseks helista või saada e-kiri

Kaur Ojakivi
Teenuse juht

E-post: [email protected]
Tel: (+372) 506 5749

Teised tooted

CleverFlex

CleverFlex

Laiendatav robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 100–1000 paki väljastamiseks päevas.
PackRobot

PackRobot

Maailma esimene robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 50–200 paki väljastamiseks päevas.
CleverBox

CleverBox

Pakiautomaadi lahendus jaekaubanduse ja logistikaettevõtetele. Sobib 20–100 paki väljastamiseks päevas.