CleverFlex

Laiendatav robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 100–1000 paki väljastamiseks päevas.

Tarbijad eelistavad aina enam ostelda füüsiliste kaupluste asemel e-poodides, sest see on lihtsam ja hoiab aega kokku. Tarbijad soovivad ka, et e-tellimuste kättesaamine oleks kiire ning mugav. Seetõttu saavad konkurentsieelise just need jaekaubandus- ja logistikaettevõtted, kes suudavad ootustele vastavat kliendikogemust pakkuda.

CleverFlex on lahendus e-kaubanduse kasvuga seotud väljakutsetele. See muudab e-ostude väljastamise kiireks iseteeninduseks, aidates samal ajal kokku hoida nii transpordi-, ladustamis- kui ka tööjõukuludelt.

CleverFlex
CollectNet PackRobot
s_1529527234785

Mis on CleverFlex?

CleverFlex on modulaarne robot-pakiautomaat suure pakimahu efektiivseks ladustamiseks ja lõpptarbijatele väljastamise automatiseerimiseks.
Vaata, kuidas CleverFlex töötab
s_1529576222088

Zara on maailma suurima moekaupade jaekaubandusettevõtte Inditexi üks rõivabrändidest. Oma e-poe ostude väljastamiseks kasutab Zara Hispaanias A Coruña poes ja Londonis Stratfordi poes CleverFlexi robootilisi pakiautomaate.

Zara Londonis asuvas, innovaatiliste tehnoloogiliste lahendustega esinduskaupluses Startfordis on poe seina taha paigaldatud kaks CleverFlexi pakiautomaati. Külastajale on näha vaid pakiautomaadi juhtkonsool ja paki väljastamise ava. Kummalgi robotil on 1200 pakikohta ning koos võivad CleverFlexid teenindada kuni 2000 inimest päevas.

Loe Zara lahendusest lähemalt
s_1529576375733

Walmarti gigantse robot-pakitorni uus generatsioon võib tulla sinu lähimasse Zara poodi

Loe artiklit (inglise keeles) 
s_1529528645879

Kuidas CleverFlex töötab?

1.  Poe töötaja või kuller sisestab paki CleverFlexi

5. Lõpptarbija sisestab või skaneerib kättesaamiskoodi CleverFlexis

2. CleverFlex mõõdab automaatselt paki kõrguse

6. CleverFlex väljastab lõpptarbijale paki sekundite jooksul

3. CleverFlex asetab paki riiulile, mis muudab kõrgust vastavalt paki mõõdule

7. Vajadusel saab lõpptarbija paki hiljem CleverFlexi tagastada

 4. Lõpptarbija saab teavituse ja paki väljastuskoodi
 

s_1529527403452

CleverFlexi robot-pakiautomaadi eelised

Oleme loonud CleverFlexi maailma kõige kiiremaks ja efektiivsemaks pakkide ladustamise ning väljastamise lahenduseks. 

Maailma kiireim pakkide ladustamine

CleverFlexi mahutavuse juures (kuni 1400 pakki) on tavaline olukord, kus poe töötaja või kuller peab pakiautomaati sisestama sadu pakke järjest. Tööjõukulu kokkuhoiu saavutamiseks on oluline, et pakkide sisestamine oleks võimalikult kiire.

Pakkide sisestamisel paigaldab CleverFlex pakid kõige lähemal asuvatele riiulitele, minimeerides nii ladustamise aega. Puhkerežiimil paigutab masin konsooli lähedal olevad pakid aga kaugemal asuvatele riiulitele, olles uuesti valmis maailma kiireimaks pakkide ladustamiseks. Paki sisestamise aeg on keskmiselt 7 sekundit.
Maailma kiireim pakkide väljastamine

Suurte pakimahtude korral on paki väljastamise kiirus kliendikogemuse üks olulisemaid võtmekomponente. CleverFlexi puhul sõltub paki väljastamise kiirus pakiautomaadi pikkusest ja paki kaugusest juhtkonsoolist, kuid väljastuse keskmine kiirus on vähem kui 10 sekundit.

Ruumi efektiivne kasutamine 
Põrandapind on jaekaubanduses üks väärtuslikemaid varasid. CleverFlex nihutab poepinna efektiivse kasutamise piire. Tänu laiuse ja kõrguse modulaarsusele suudab CleverFlex efektiivselt kasutada mitte ainult põrandapinda, vaid kogu ruumala. CleverFlexi on võimalik laiendada pea 5 meetri kõrguseks ja 14 meetri pikkuseks.
s_1529578153479

Keskmiselt peab lõpptarbija e-ostu kättesaamist kaupluses ootama kuni 10 minutit. 

CleverFlex väljastab paki 10 sekundiga, ei mingit järjekorras ootamist. CleverFlex aitab luua parema ostukogemuse ning hoiab kokku ladustamis- ja tööjõukuludelt.

s_1529529062875

Automatiseeritud e-ostude väljastamise eelised

Vähendab pakkide väljastamise kulusid

Tööjõukulude kokkuhoid – e-ostude arvu suurenedes kasvavad e-tellimuste väljastamise tööjõukulud. CleverFlex muudab tellimuste väljastamise iseteeninduseks, aidates kokku hoida tööjõukuludelt.

Transpordikulude kokkuhoid – e-ostude arvu suurenedes kasvavad pakkide kättetoimetamise transpordikulud. CleverFlexi kaudu pakke füüsilises poes väljastades tulevad kliendid pakkidele ise järele, aidates ettevõttel kokku hoida transpordikuludelt.

Väga hea tasuvus – võrreldes käsitsi pakkide väljastamisega on CleverFlexi automatiseeritud lahendus vähemalt 75% efektiivsem.

Parandab e-ostukogemust

Pakkide kiire väljastamine – tavaliselt peab lõpptarbija e-ostu kättesaamist kaupluses ootama kuni 10 minutit. CleverFlex väljastab paki sekunditega. Ei mingit järjekorras ootamist.

Vau-kasutajakogemus – lõpptarbijad on CleverFlexi kasutajamugavusele andnud väga positiivset tagasisidet.

Suurendab operatsioonide efektiivsust

Efektiivne ladustamine – CleverFlexil on sisseehitatud dünaamiline laosüsteem, mis muudab riiuli kõrguse vastavaks paki kõrgusega. See võimaldab laoruumi maksimaalselt ära kasutada.

Pakkide väljastamise iseteenindus – lõpptarbija saab paki ise CleverFlexist välja võtta – iseteenindusena. Jaekaupleja jaoks tähendab see võimalust pakkuda kiiremat teenindust rohkematele klientidele, aga seda väiksemate kuludega.

Annab konkurentsieelise

Võimalus eristuda – CleverFlexi abil saab jaekaupleja või logistikaettevõte konkurentidest eristuda, pakkudes oma klientidele uuenduslikku, kiiret ja mugavat ostude kättesaamise teenust. 

Suurendab käivet – paljud jaekauplejad seisavad silmitsi väljakutsega, kus e-kaubanduse tõttu langeb füüsiliste poodide külastatavus. Lahenduseks on füüsilises poes asuv CleverFlexi pakiautomaat, kuhu lõpptarbija saab kiiresti ja mugavalt oma e-ostule järele tulla. Uuringud on näidanud, et füüsilisse poodi veebipoe ostule järele tulles teeb lõpptarbija ka täiendava ostu. Seega suurendab pakiautomaat füüsilise poe külastatavust ja käivet.

s_1529530070893

Hooldus ja tehniline tugi

Cleveron pakub CleverFlexile hoolduse ja tehnilise toe täisteenust nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Tehniline tugi sisaldab:

  • kaughooldust
  • kohapealset hooldust
  • varuosade tagamist
  • garantiid

s_1529530105883

Kaughooldus

Meie tehniline tugi sisaldab kaughooldust, mis võimaldab tuvastada ning lahendada 80% tark- ja riistvaraga seotud probleemidest. See tähendab kiiret probleemide kõrvaldamist, madalaid hoolduskulusid ning pakiautomaadi süsteemi 99,5%-st töökindlust.

Kohapealne hooldus

Meie tehniline tugi hõlmab ka pakiautomaadi kohapealset hooldust nii Eestis kui ka mujal maailmas. Eestis hooldavad pakiautomaate meie tehnikud, välisriikides hooldavad pakiautomaate meie sertifitseeritud partnerid. Cleveron pakub pidevat koolitust ja hooldustehnikute sertifitseerimist kõikidele oma hoolduspartneritele.

s_1529530543761

Tehniline info

Riistvara


Miinimum
Maksimum
Pakkide mahutavus2663600
Laius3,7 m13,7 m
Kõrgus3,1 m4,75 m
Sügavus2,11 m2,11 m

CleverFlex on modulaarselt laiendatav nii kõrgusesse kui ka laiusesse. 

Tarkvara

CleverFlex töötab CleverLandi tarkvaral. CleverLand on pilvepõhine tarkvara, mida saab Public API abil lihtsasti integreerida kliendi tarkvaraga. 

Täpsema info saamiseks võta ühendust
s_1529577633283

Mis on CleverFlexi ROI?

Suurte pakimahtude korral on CleverFlexi ROI 75% efektiivsem kui ükskõik millisel pakkide käsitsi väljastamise teenusel.

Täpsema info saamiseks võta ühendust

Kliendid

2015. aastal teatas USA jaekett Walmart, et võtab müügitulemuste parandamiseks kasutusele uue strateegia, mille eesmärgiks on ühendada füüsiliste ja veebipoodide ostukogemus ning suurendada e-kaubanduse osakaalu.

Loe lähemalt

Maailma suurim moekaupade jaemüüja kasutab e-poe ostude väljastamiseks robootilist pakiautomaati, mis lihtsustab klienditeenindust ja kiirendab pakkide kättesaamist.

Loe lähemalt

Küsimuste korral võta meiega ühendust!

Lisainfo saamiseks helista või saada e-kiri

Kaur Ojakivi
Teenuse juht

E-post: [email protected]
Tel: (+372) 506 5749

Teised tooted

PackRobot

PackRobot

Maailma esimene robootiline pakiautomaat e-ostude väljastamise automatiseerimiseks. Sobib 50–200 paki väljastamiseks päevas.
CleverBox

CleverBox

Pakiautomaadi lahendus jaekaubanduse ja logistikaettevõtetele. Sobib 20–100 paki väljastamiseks päevas.
SnapLocker

SnapLocker

Maailma esimene nutitelefoni kaudu juhitav pakiautomaat. Sobib 1–100 paki väljastamiseks päevas.